Przegląd stoków narciarskich

Stacja Narciarska Rusiń-SKI B. Tatrzańska

Rusiń-Ski to stacja z przepięnym widokiem na Tatry, Gorce i Babią Górę. Większość tras na Rusińskim Wierchu oznaczonych jest kolorem niebieskim, co oznacza, że są one łatwe i sprzyjają narciarstwu rodzinnemu.

Dowodem na wyjątkowość i wysoką jakość oferty ośrodka w Bukowinie Tatrzańskiej są przyznane kilkakrotnie wyróżnienia w plebiscycie „Najlepsza Stacją Narciarska Małopolski”, organizowanym m.in. przez Województwo Małopolskie, Małopolską Organizację Turystyczną i TVP.

Stacja narciarskie Rusiński
fot. http://rusin-ski.pl/wyciag/

Zobacz stronę chodnikkorunamistromov.sk lub pokaż na mapie. Odległość 4 km. Sezon ZIMA

Stacja Narciarska u Steni Gliczarów Górny

U Stenii w Gliczarowie Górnym znajdziemy wszystko! Nocleg, smaczen jedzenie, stok narciasrki, a nawet wypożyczalnię samochodów!

Stacja Narciarska u Steni w Gliczarowie Górnym obejmuje 3 wyciągi narciarskie: dla dzici, łatwy i dla zaawansowanych. Ich łączna długość to 1000 metrów – rozpoczynają się w Fiśkowej Dolinie, a kończą na Dziadkówce.

U Steni Gliczarów Górny
fot. https://photo.nocowanie.pl

Zobacz stronę chodnikkorunamistromov.sk lub pokaż na mapie. Odległość 6,3 km. Sezon ZIMA

Ośrodki narciarskieBiałka Tatrzańska

Białka to największy kurort narciarski na Podhalu. Zimą odbywają się tutaj zawody sportowe. Infrastruktura nieustannie się rozwija. Przybywa świetnych punktów gastronomicznych, wypożyczalni mamy w bród. Co roku otwiera się specjalna strefa dla najmłodszych oraz Snow Park dla profesjonalistów.

Kotelnica Białczańska z m.in. 4 wyciągami krzesełkowymi. Mają świetnych instruktorów, dobry sprzęt i znakomite punkty serwisowe. Możesz wybierać najdogodniejszą dla siebie trasę i cieszyć się świetną atmosferą z przyjaciółmi. A w chwili odpoczynku ogrzejesz się w karczmie, przy gorącej herbacie, kwaśnicy czy żurku z kiełbasą. Wyciągi Narciarskie Bania z m.in. 1 wyciągiem krzesełkowym. To sąsiadujący z Termami i Kotelnicą wyciąg, z którego szczytu będziesz mógł podziwiać zimową scenerię Podhala. Kaniówka – to 1 wyciąg krzesełkowy i 4 wyciągi orczykowe. To wzniesienie, na którym z zapartym tchem podziwiać można panoramę Tatr. Ośrodek słynie ze swojej szkółki narciarskiej dla dzieci i łagodnych tras dla początkujących.

Kotelnica Białczańska
fot. bialkatatrzanska.pl

Zobacz stronę bialkatatrzanska.pl lub pokaż na mapie. Odległość 9,8 km. Sezon ZIMA

Koziniec-Ski Czarna Góra

To miejsce idealne dla dzieci. Doskonałe warunki, piękne widoki na panoramę Tatr, Podhale i Spisz. Idealne dla grup zorganizowanych ze względu na kameralny charakter stoku.

Ze wzgórza rozciąga się piękna panorama na Tatry. Możesz szusować od rana do późnego wieczora!

Koziniec-Ski  Czarna Góra
fot. koziniec-ski.pl

Zobacz stronę koziniec-ski.pl lub pokaż na mapie. Odległość 7,3 km. Sezon ZIMA

Grapa-Ski Czarna Góra

Grapa-Ski to obłędne widoki z góry Litwinka. Profesjonalny serwis, restauracja i wypożyczalnia na miejscu. Warto ze względu na MAGICZNĄ atmosferę i nastrojowe zachody słońca!

W sezonie zimowym na stacje dojeżdżają SkiBusy, więc nie musisz martwić się o dojazd. Skorzystaj z jednego z wyciągów orczykowych lub linowych. Długie trasy zjazdowe, profesjonalni instruktorzy i dobra zabawa do późna!

Kozieniec ski
fot.www.grapa.ski

Zobacz stronę grapa.ski lub pokaż na mapie. Odległość 12 km. Sezon ZIMA

Suche Ski u Jędrola Suche

Jeśli dopiero zaczynasz swoją przygodę z jazdą na nartach wybierz się do Suchego! Stajca narciasrska u Jędrola posiada łagodny stok, doskonały dla nowicjuszy i dzieci.

Suche Ski posiada wykwalifikowanych i doświadczonych instruktorów, którzy pomogą w nauce jazdy najmłodszym, a także początkującym dorosłym. Lekcja trwa 55 minut, rezerwacji można dokonać telefonicznie, na podany na stronie stacji numer telefonu.

Suche Ski u Jędrola
fot. suche-ski.com

Zobacz stronę suche-ski.com lub pokaż na mapie. Odległość 9,4 km. Sezon ZIMA

Najlepsze ośrodki narciarskie na Podhalu.

Wybierasz się na narty, a może już byłeś lub byłaś? Udostępnij ten post i podziel się opnią na facebooku.

Długa Polana Nowy Targ

Długa Polana to kameralny ośrodek sportów zimowych położony u stóp Gorców w Nowym Targu. Słynny mikroklimat stacji sprawia, że warunki śniegowe są tutaj zawsze idealne, a trasy perfekcyjnie przygotowane.

Ośrodek łączy w sobie walory doskonałego miejsca do trenowania jazdy sportowej z możliwością organizacji profesjonalnych imprez i zawodów oraz przyjaznego miejsca dla rodzin, które cenią sobie szerokie trasy i brak tłoku na stoku, a wszystko w bardzo korzystnych cenach. Długa Polana jest główną bazą wypadową na Turbacz dla amatorów narciarstwa biegowego, skitouringu, wycieczek na rakietach śnieżnych oraz pieszych.

Długa Polana Nowy Targ
fot. dlugapolana.com

Zobacz stronę dlugapolana.com lub pokaż na mapie. Odległość 24 km. Sezon ZIMA

Stacja NarciarskaMałe Ciche

Największym atutem stoku są piękne widoki na główną grań Tatr oraz - jak sama nazwa wskazuje - cicha i spokojna okolica.

Ośrodek oferuje łagodne niebieskie trasy odpowiednie dla rodzin z dziećmi. Średnie nachylenie stoku wynosi 17%. Głównym środkiem transportu w ośrodku jest 4-osobowa szybka kanapa o długości 1199m. Na stoku działa dodatkowo jeden 4-osobowy wyciąg krzesełkowy oraz kilka orczyków. Przy sprzyjających warunkach śniegowych w ośrodku otwarty jest snow park.

Stacja narciarska Małe Ciche
fot.https://www.skiinfo.pl

Zobacz stronę chodnikkorunamistromov.sk lub pokaż na mapie. Odległość 9,4 km. Sezon ZIMA